Trawiasty Blog

Wegańskie kosmetyki naturalne od Trawiaste

wegańskie kosmetyki naturalne od trawiaste

Jakie wegańskie kosmetyki naturalne znajdziesz w naszym sklepie?

Wegańskie kosmetyki od Trawiaste to kosmetyki świeże, roślinne, surowe, raw vegan cosmetics, tworzone z myślą o potrzebach skóry. Idealne kosmetyki dla vegan.

Wegańskie kosmetyki nie są testowane na zwierzętach

Nasze wegańskie kosmetyki tworzymy z szacunkiem do Matki Natury, łącząc wszelkie tego aspekty. Recepturę, jakość surowców i to skąd pochodzą. Nie dopuszczalnym jest dla nas, żeby w imię piękna czy smaku narażać jakiekolwiek żywe stworzenia na cierpienie czy śmierć. W naszych kosmetykach nie ma przemocy i nigdy nie będzie.

W naszych wegańskich kosmetykach nie znajdziecie barwników z robaczków, składników testowanych na zwierzętach lub ze zwierząt pozyskiwanych. Nie będzie śluzu ze ślimaków, lanoliny ( z owczych wydzielin pozostających na wełnie), kolagenu ( ze skór, kurzych łapek, czy ryb), kwasu hialuronowego ( z kogucich grzebieni, keratyny ( z sierści, kopyt, rogów) wosku pszczelego, mleka, zapachu piżma ( z okolic odbytniczych piżmowców) itp. W obrocie i w kosmetyczkach waszych bliskich, a może Twojej? nadal są produkty z którymś z wymienionych składników. Tak długo będzie to trwało jak długo nie będziemy czytać z uwagą listy składników, i tak długo jak będzie trwała wiara w to, że zjedzenie lub zaaplikowanie sobie ekstraktu z kurzej łapki czy martwej ryby pomoże nam zachować młodzieńczy wygląd 🙂

Trawiaste to świeże i surowe wegańskie kosmetyki naturalne

Nasze wegańskie kosmetyki to czyste receptury będące żywą esencją natury. Dlaczego żywą? Pokarm ma za zadanie nas poŻYWiać, ładować energią życia. Tak samo jak świeże owoce prosto z drzewa dają nam najwięcej żywej energii, tak samo nasze wegańskie kosmetyki– są produkowane na świeżo, mają ograniczoną datę przydatności, a to dlatego, że są tworzone tak by zachować maksymalnie ich surowość. Mamy w ofercie wegańskie kremy zupełnie surowe takie jak naturalny krem do twarzy Młodości czy Owocowy. Spełnią one oczekiwania osób odżywiających się na surowo ”vegan raw food”. Sposób produkcji jest opracowany tak by nie zabijać temperaturą wartości odżywczych, tylko je podwyższać przy użyciu naturalnych żywych konserwantów pochodzących z fermentacji roślin.

wegańskie kosmetyki nie testowane na zwierzętach

Wegańskie kosmetyki naturalne – konsystencja, zapach i kolor kosmetyku

Konsystencje naszych wegańskich kosmetyków różnią się od tych dotychczas Tobie znanych. To wszystko dlatego, że substancją łączącą w większości jest ekstrakt organiczny pozyskiwany z wodorostów morskich Phaeophyceae.

Zapachy są intensywne, ale nie trzymają się długo skóry. Są tyle ile potrzeba, żeby zadziałać na twoje samopoczucie i zdrowie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do syntetycznych perfum to mogą one z początku wydawać się zbyt… surowe? Esencje zapachowe pochodzą z naturalnych połączeń roślin i żywic lub są doprawione w 100% naturalnymi olejkami eterycznymi. Dzięki temu nasze wegańskie kosmetyki mają również wartość aromaterapeutyczną. Oddziałują na Twoje zmysły. Kosmetyki, w których składzie INCI kryje się substancja ”Parfum” może wpływać negatywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie ale… daje wielkie pole do manewrowania przyciągającymi zapachami truskawek, arbuza itp.

Kolory- dlaczego krem który ma tak dużo wyciągów z roślin wychodzi biały? A pasta do zębów jeszcze z kolorowymi paseczkami? 🙂 Na to pytanie poszukajcie odpowiedzi. Nasze naturalne, wegańskie kosmetyki to połączenie świata roślin. Wyselekcjonowane pod względem działania bukiety w słoikach. Kolory naszych produktów mogą Cie zaskoczyć, ale tak właśnie wygląda natura!

surowe i roślinne kosmetyki naturalne

Wegańskie kosmetyki z miłości do Natury

Natura jest dla Ciebie dobra, ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z naturalnymi kosmetykami, a nadal chemicznie rozjaśniasz włosy i aplikujesz syntetyczny makijaż- nasze wegańskie kosmetyki nie są dla Ciebie. Po prostu takie połączenia się nie sprawdzą i będziesz zawiedziony/a.

Jak miłość do siebie to tylko w pełni tego słowa znaczeniu. Odżywiamy się tym co odżywia naprawdę, a nie wyczerpuje nas z energii. Dajemy skórze oddychać. Dajemy ciału się dotleniać. Pijemy żywą wodę ( nie z plastikowej butelki, w której przez lata nie tworzą się glony) Robimy oczyszczenie i odstawiamy na jakiś czas wszystkie kosmetyki.

Dopiero po czasie kiedy dojdziesz do naturalnego stanu rzeczy, wróć i czerp z esencji roślin! Wybierz wegańskie kosmetyki i Zakochaj się w roślinnych szamponach do włosów, naturalnych kremach do twarzy, zdrowej paście do zębów i wegańskim dezodorancie. A do upiększania możesz używać minerałów i nasze pomadki z buraka 🙂

Trawiaste to polskie kosmetyki naturalne dla świadomych i poszukujących. Dla ludzi szukających uziemienia. Wegańskie kosmetyki dla tych, co potrzebują uścisku Matki Ziemi. Dla dbających o zdrowie, które jest podstawą. To, że tu jesteś i czytasz, o tym właśnie świadczy. Jesteś niesamowitą osobą i potrzebujesz otulenia Matki Natury. Wszyscy nasi Klienci są zupełnie wyjątkowi. Jedyne co trzeba zrobić to pokochać siebie takim jakim jesteś, dać temu wybrzmieć i pielęgnować.

Dbać o swoje zdrowie i piękno rozsądnie, z miłością i wiedzą co odżywia, a co odbiera zdrowie.

Trawiaste stanowią też troskliwy prezent! 🙂

Powiązane wpisy