Strona główna » Dezodoranty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż Wszystko

MAJĄ ROŚLINNY SKŁAD DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

SKUTECZNIE CHRONIĄ DZIĘKI BAKTERIOM FERMENTACJI.

NIE ZAWIERAJĄ SYNTETYCZNYCH SUBSTANCJI.

ZAKONSERWOWANE EKSTRAKTEM Z KORZENIA RZODKWI

EMULGOWANE NAWILŻAJĄCYM EKSTRAKTEM Z ALG

100% Z NATURY.

Dezodoranty naturalne dla kobiet i mężczyzn od Trawiaste

Pachy pielęgnowane żywicą i ziołami czy trawą, korzeniami i kwiatami? Zupełnie z natury , z łąki i lasu…nietypowe, o dziwnej konsystencji, w kolorach brązu i zieleni dezodoranty naturalne?! Zupełnie organiczne dezodoranty to bezkompromisowa pielęgnacja dla łaknących natury i wymagających względem składu najlepszych kosmetyków. Dezodoranty dla tych co nie zadowolą się słowem naturalny kosmetyk- to produkt dla tych co czytają składy i chcą prawdy, dobrego produktu i bliskiego kontaktu z naturą. Ponadto dla tych co stawiają wysoko poprzeczkę. Nasze dezodoranty są idealne dla kobiet i mężczyzn to zdrowy kosmetyk o dobrym składzie.

Jak działają naturalne dezodoranty?

Szukasz dezodorantu, którego skład jest czysty, naturalny i pozbawiony substancji mogących negatywnie wpływać na Twój organizm? Przede wszystkim chcesz dezodorantu skutecznie chroniącego przed nieprzyjemnymi zapachami, ale o naturalnym składzie? Dezodorantu, który jest zdrowy bez tego wszystkiego co zbędne i szkodliwe w antyperspirantach? Wymagasz aby dezodorant również pielęgnował i nawilżał Twoją wrażliwą skórę oraz wzmacniał jej odporność. Ponadto chcesz miło pachnieć ale nie zapachem z syntetycznego „parfum”,który używany jest we wszystkich antyperspirantach.  Nie chcesz iść na ten kompromis. Boisz się o konserwanty? Trawiaste oferują Ci dezodoranty naturalne, które są zakonserwowane ekstraktem z korzenia rzodkwi o dodatkowych właściwościach nawilżających. Więc co chroni przed nieprzyjemnymi zapachami w naturalnych dezodorantach, co to za magiczny składnik? Przede wszystkim bakterie z fermentacji drożdży. Całość połączona nawilżającym ekstraktem pozyskiwanym z wodorostów.

Jaki dezodorant naturalny wybrać i jak go stosować?

Trawiaste nie idą na kompromisy. Dlatego nasze dezodoranty naturalne nie podrażniają? Kompozycja łączy w sobie substancje zarówno aktywnie działające jak i te kojące, pielęgnujące, otulające. Proporcje są idealnie wyważone. Celem jest Wasze zadowolenie z pachnących świeżością, zadbanych i świadomie wypielęgnowanych paszek. Ponadto dezodorant jest opakowany w szklaną butelkę zwrotną z dozownikiem.

Mamy dwa zapachy do wyboru: Dezodorant naturalny z trawy, korzeni i kwiatów – świeży, lekki, w nutach przewijają się korzeń imbiru, trawa cytrynowa, kwiaty. Dezodorant naturalny Mirra Kardamon– głęboki, korzenno-żywiczny, sensualny.

Niech nie przestraszy Cię kolor produktu. Są ciemne, brązowe, zielone, ale jak dasz im wyschnąć zastygają na biało i nie brudzą ubrań. Wystarczą 2 minutki, kiedy się spieszysz możesz osuszyć suszarką 😉 Dezodorant musisz wstrząsnąć przed użyciem, ma również nietypową konsystencję, a to wszystko zasługa naturalnego doboru składników.

To wasze wysokie wymogi względem naturalnych kosmetyków stawiają nam wysoko poprzeczkę, a my z radością ją przeskakujemy. Dlatego oferujemy Wam, świadomym i poszukującym, konkretne, wysokiej jakości dezodoranty naturalne.

Więcej o naszych naturalnych dezodorantach dowiesz się na naszym blogu, który pomoże Ci wybrać najlepszy kosmetyk dla Twojej skóry. Sprawdź

Zapraszamy do sklepu po naturalne zapaszki pod paszki.