Trawiasty Blog

Naturalny dezodorant zadba o Twój zapach i zdrowie

Dezodorant naturalny stosuje Paprodziad

Naturalny dezodorant o dobrym, roślinnym składzie. Nie blokujący kanalików potowych, nawilża i dba o skórę pach.

Co nakładasz na swoje węzły chłonne? Tak… chłonące, cały czas pracujące dla Ciebie, dla zachowania Twojego zdrowia. Twoja delikatna, piękna i wrażliwa na dotyk skóra pod pachami, odpowiada za Twoje zdrowie. Należy jej się naturalna pielęgnacja, nawilżenie i odżywienie, to wszystko dadzą jej dezodoranty naturalne.

Dezodorant naturalny – zapach jest najważniejszy

Naturalny dezodorant a zapach. Zapach jest nośnikiem informacji, w szczególności zapach Twojego partnera. To po nim się dobieramy, feromony. Syntetyczne, intensywne zapachy perfum zaburzają nam tą możliwość. Przede wszystkim zapach mówi o Twoim zdrowiu. Oczywiście chcemy pachnieć świeżością i sobą. Jednak w sposób lekki i miły dla otoczenia. Czy wiesz, że Twoja skóra zawiera ok. 4 milionów gruczołów potowych?! Pocić się musimy, dla zachowania zdrowia. Dlatego wydzielania potu nie wolno blokować. Celem pielęgnacji jest zachowywanie świeżości i miłego zapachu, w żadnym wypadku blokowanie procesów termoregulacji i możliwości wyrzucania toksyn. Świadoma pielęgnacja to podstawa. Nie chcemy się skupiać na szkodliwości składów popularnych dezodorantów i antyperspirantów, nie chcemy Wam pisać i straszyć skutkami użytkowania blokerów. Wiemy, że Wy już te wszystkie informacje macie w małym paluszku. Zwracamy się do Was, do najbardziej świadomych i poszukujących ludzi, którzy wiedzą jak dobre dla naszej skóry są naturalne dezodoranty.

 

Naturalny dezodorant o roślinnym, zdrowym składzie

Interesuje Was najlepszy roślinny skład dezodorantu naturalnego. To są Wasze kryteria wyboru, odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji Waszych pach. Chcemy pachnieć świeżością, przykładać do paszek łagodzące listki babki, regulującą nadmiar wydzielania potu i niwelującą brzydkie zapachy żywicę mirrę. Chcecie wzmacniać skórę i jej odporność na podrażnienia. Ponadto łagodzić, nawilżać, chronić. Chcemy, żeby pachy pachniały roślinnością i żeby były zdrowo otulone łagodnymi substancjami chroniącymi przed rozwojem nieprzyjemnych woni. Dlatego Trawiaste stworzyły dezodoranty naturalne, które są emulgowane ekstraktem z nawilżających alg, które są konserwowane ekstraktami z kokosa i rzodkwi.  Dezodoranty naturalne zabezpieczają przed nieprzyjemnymi zapachami dzięki bakteriom fermentacji, żywicy mirry i esencjom z listków, trawi i kwiatów.

Naturalne dezodorant bez aluminium

Jaki naturalny dezodorant wybrać ?

Nasze dezodoranty naturalne zadbają o zdrowie Twoich paszek. Mają nietypową konsystencję i kolor, ale na skórze zasychają na biało. Dlatego ważne jest, aby przed nałożeniem koszulki dać im minutkę wyschnąć. Nie pozostawiają lepkiej mazi, nie są kleiste. Dezodorant z mirry i kardamonu ma bardziej perfumowy, głęboki zapach, a ten z liści korzeni i trawy lekki, odświeżający, cytrusowy (korzeń imbiru, trawa cytrynowa, kwiaty nagietka).

 

Czy naturalny dezodorant jest skuteczny?

Naturalne dezodoranty są skuteczne, mają bardzo świeży skład, dla najbardziej wymagających. Jeśli jesteśmy narażeni na stres to po prostu warto smarować się wtedy częściej np. co 3h. W dniu codziennym wystarczy w zupełności 1- 2 razy. Zawsze wstrząśnij dezodorant przed użyciem! Substancja jest naturalna i lubi się rozdzielać, taka jego uroda. Wybierając Trawiaste, roślinne, dezodoranty naturalne o dobrym składzie masz pewność, że Twoje węzły chłonne chłoną, chłoną służące Twojemu zdrowiu substancje od Matki Natury. To właśnie jest podstawą świadomej i mądrej pielęgnacji. Nasze dezodoranty naturalne nie pozwolą na rozregulowanie procesów wydzielania potu i na namnażanie się bakterii. Także nie dopuszczą do powstawanie brzydkich mocnych zapachów. Dezodoranty są wydajne, służą mniej więcej 3 miesiące przy codziennym użytkowaniu. Wystarczy stosować po dozie na każdą z pachnących paszek.

Wegański dezodorant nie blokuje kanalików potowych

 

Dbaj o siebie naturalnie. Wybieraj zdrowe składowe swoich kosmetyków. Nie skupiaj się na tym co złe, po prostu wybieraj dobre, zdrowe – najlepsze kosmetyki. 😉 Trawiaste służą Wam – wszystkim pięknym, świadomym ludziom. Na Zdrowie!

 

Polskie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała

Powiązane wpisy