Trawiasty Blog

Jakie kosmetyki wybrać na prezent?

Prezenty! Jeśli mają być zupełnie wyjątkowe, w trosce o zdrowie i urodę najbliższych to zajrzyjcie do Trawiaste 😉

Spełnią oczekiwania najbardziej wertujących składy INCI. 100% vegańskie, roślinne, służące zdrowiu i urodzie, zapakowane w zwrotne szkło.

Lista najbardziej pięknych prezentów:

Nasze kosmetyki są:

  • konserwowane filtratami z fermentacji roślin o dodatkowym działaniu antyseptycznym, emulgowane ekstraktami z nawilżających alg.
  • Mają nietypowe kolory i konsystencje oraz niepowtarzalne, naturalne, roślinne zapachy.
  • Dla najbardziej wymagających, nie lubiących kompromisów.
  • Najlepsze by zaskoczyć bliskich i jednocześnie podarować im coś wartościowego, służącego zdrowiu.

Trawiaste to esencje łąk i lasów zamknięte w szklanych opakowaniach.

Pielęgnacja z Trawiaste to rytuały z udziałem wyjątkowych kosmetyków, stworzonych ze świeżych ziół, roślin, żywic, korzeni i pąków drzew. Świadoma kosmetyka, która pozwala z czystym sercem stwierdzić, że dbam o siebie tak mocno i tak naturalnie jak tylko wiedza mi na to pozwala. Ciało to nasza świątynia, pozwalająca doświadczać życia. Dbając o siebie naturalnie pozwalamy wybrzmieć naszemu pięknu. A przecież piękno to Zdrowie!

Nasze naturalne, wegańskie kosmetyki to połączenie świata roślin. Wyselekcjonowane pod względem działania ziołowe bukiety, esencje łąk i lasów zamknięte w szkle. Przenosimy Wasze ciała na łono natury. ”Tarzamy” Was w świeżych i naturalnych esencjach z wszelkiego rodzaju roślinności. Nasze kosmetyki odżywiają, pielęgnują, chronią przed czynnikami zewnętrznymi i przywracają równowagę skórze. Sprawiają, że staje się ona mocna, odporna, zdrowa i piękna. Stawiamy na świeżość i naturalność pochodzącą z roślinności. Na prawdziwie naturalne kosmetyki, na aktywność i surowość substancji. Wszystko to stanowi o organiczności naszych kosmetyków. Zależny nam na bliskości z Naturą, o możliwości zachowania jej pierwotnego stanu i zamknięcia jej dobroczynnych składników w szkle. Dbamy o to, aby każda pozyskana esencja była żywa, surowa i jak najbardziej aktywna. Kochamy się w żywicach, które chronią, zabezpieczają i goją skórę. W większości naszych kosmetyków znajdziesz je w składzie. Uwielbiamy pąki, które kumulują najwięcej wartości odżywczych.

Używając Trawiaste – polskich kosmetyków naturalnych – stawiasz na bliski kontakt z Naturą, który porównać można do pieszczot w wyselekcjonowanych i dopasowanych do potrzeb skóry, esencjonalnych, świeżych roślinach. Rytuały pielęgnacyjne z Trawiaste dają odczucie wytarzania się w trawie, kąpieli w jeziorze, rzece, w żywej wodzie pełnej długo macerowanych roślin, spaceru po łąkach i lasach i wąchaniu kwiatów. To jak taniec w deszczu, stąpanie boso po rosie, to oddech na wietrze pełnym ziołowych, kwiatowych esencji.

Kochaj siebie i pielęgnuj swoje ciało prawdziwie polskimi naturalnymi kosmetykami, o świeżym i dobrym składzie.

Zapraszamy do naszego sklepu www.trawiaste.eu

Powiązane wpisy