Trawiasty Blog

Oczyszczanie twarzy, roślinnie i naturalnie?

Nie musisz być alchemikiem by korzystać z magicznej buteleczki bogatej w esencje z roślinności.

Efekt zachwytu nad czystością i miękkością skóry po myciu kosmetykiem o prawdziwie naturalnym składzie? Czy to możliwe?

Kosmetyk łączący wyjątkowe składniki z natury, w służbie czystej, zdrowej i mocnej skóry. Bez podrażnień, bez uczucia ściągnięcia, bez ani jednego podejrzanego składnika w INCI. Cieszący i zachwycający naturalnym zapachem roślin, nietypową konsystencją i działaniem, będący również dekoracją łazienki.

W Trawiaste to możliwe! I mamy do wyboru dwa specyfiki. Kto raz spróbował, już wie, że to czyste dobro, pokarm dla skóry i zmysłów. Nasze żele myjące nie tylko oczyszczają ale pozostawione na skórze również ją wzmacniają, stymulują i odżywiają!

Żel ze słodkiego lata

Od uchylenia koreczka przywodzi na myśl letnie dni kiedy sad jest w pełni obfitości. Zapachy ziół, świeżej mięty z ziołowego zakątka ogrodu przenika się z soczystością owoców, które naładują, wzmocnią i odżywią spragnioną witamin skórę. Jabłka, żurawina, słodkie owoce jałowca. Ożywcza słodycz zamknięta w wyjątkowym szkle. Produkt nie tylko oczyszcza ale stanowi witaminizująco- zmiękczającą maseczkę, pozostaw więc go na 3 minutki na swojej skórze 🙂

żel ze słodkiego lata-8788 (1)
grafika naturalnego żelu do mycia twarzy

Żel makowo- rozmarynowy

Dla spragnionych uczucia odświeżenia, pobudzenia Świeże, orzeźwiające nuty mocnych ekstraktów z rozmarynu wraz z jego oleożywicą( stanowiącą jeden z lepszych antyoksydantów), połączone z kojącym makowym mleczkiem i masełkiem cupuacu oraz wzmacniającą, antyseptyczną żywicą mirrą. Ten produkt łączy 3 funkcje : żel oczyszczający, antyoksydacyjną maseczkę i łagodny peeling makowymi kuleczkami w jednym. Daje niesamowite wrażenia ze stosowania, cieszy oczy i udekoruje łazienkę szaro błękitną zawartością szklanej buteleczki zamkniętej naturalnym korkiem.

Oba produkty mają w pełni naturalny roślinny ( dla VEGAN) skład. Są zakonserwowane filtratami z roślin, a emulgowane ekstraktem z alg brunatnych. Pienią się i myją dzięki ekstraktom roślinnym z korzeni mydlnicy, kasztanów i poliglukozydu z kokosa.

żel ze słodkiego lata
naturalny żel do mycia twarzy

Powiązane wpisy