Trawiaste Wegańskie Kosmetyki Naturalne

Tworzymy naturalne kosmetyki o roślinnym składzie. Polskie świeże i ziołowe kosmetyki, idealne dla wegan. Zapoznaj się z naszymi świeżymi, naturalnymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, które cenione są przez wielu Naszych klientów. Każdy nasz produkt jest polski i naturalny pochodzący od samej Matki Natury.

Trawiaste Polskie Kosmetyki Naturalne

Polskie kosmetyki naturalne o dobrym składzie. W pełni roślinne kosmetyki, stworzone ze świeżych ziół, owoców i warzyw oraz żywic, zamknięte w szklane buteleczki. Ziołowe kosmetyki pozbawione sztucznych, syntetycznych i niebezpiecznych substancji. Polskie świeże kosmetyki roślinne dla najbardziej wymagających natury.

WITAJ W TRAWIE...

01. Trawiaste - Polskie kosmetyki naturalne

Miejscu, w którym nie liczy się bycie perfekcyjnym, a bycie Sobą!

Łąka zapewnia pobudzenie wszystkich zmysłów dla zdrowia i harmonii.
Szelest liści na wietrze, orzeźwiające krople rosy w trawie, pył kwiatów unoszący się
w pełnym promieni słońca powietrzu. Nastrajające ciało dźwięki świerszczy i ptaków.Barwy, zapach, puszyste trawy łaskoczące łydki, soki roślin. Relaksujące  dla oczu kolory motyli i kwiatów.
A jezioro… chłodna gęsta woda, pełna pyłków, i esencji z traw.
Spokój, świeżość, błogość i zdrowie.

Tworzymy z miłości i ku czci naszej pierwotnej Matki. Kochanej i bezwzględnie kochającej płodnej Natury.

Zamykamy w szkle starannie wyselekcjonowaną esencje z łąk i lasów.
Trawiaste powstały z potrzeby, dlatego ważnym jest abyście wiedzieli, że oferujemy Wam wyłącznie to, czego my sami używamy wraz z naszymi rodzinami.
Najlepsze, bezkompromisowe składy dla wymagającego, świadomego poszukującego odbiorcy. Każdego, kto poza miłością dla Natury i zrównoważonego życia,
szanuje siebie i swoje ciało.

Wasze potrzeby napędzają nas do codziennej pracy. Dziękujemy za to, że jesteście.

02. Co robimy?

Tworzymy wegańskie kosmetyki o naturalnym, roślinnym składzie.

TRAWIASTE to kompozycje wyjątkowych naturalnych składników pochodzenia roślinnego stworzone z myślą o codziennej zdrowej i zrównoważonej pielęgnacji Twojego ciała, twarzy i włosów.

Nasze roślinne produkty pielęgnacyjne stanowią alternatywę dla ogólnie dostępnych modyfikowanych syntetycznie kosmetyków. Trawiaste chwalą się składem i zachęcają do czytania etykiet.

Nasze produkty wytwarzamy bazując na surowych sokach i ekstraktach z ziół, owoców oraz warzyw, w połączeniu z żywcami drzew ,a także tłoczonymi na zimno olejami i masłami z roślinnych pestek.

Trawiaste są bogate w aktywne drobinki ziół, naturalne soki i wyciągi z wszelkich ”traw” – dobroczynnych ziół, kwiatów, pąków, żywic i roślinnych zarodków.

co robimy w trawiaste grafika

Nasze kremy żyją...

03. Wyjątkowo roślinne składy

TRAWIASTE to esencja łąk i lasów zamknięta w szkle.
Pachniemy przede wszystkim trawą, ziołem, ziemią,
powietrzem, owocami i warzywami.

TRAWIASTE są całkowicie wolne od sztucznych barwników, wybielaczy, szkodliwych utrwalaczy, parabenów i sylikonów. Okres przydatności wynosi od 2 do 6 miesięcy.


Nasze produkty od tradycyjnych kosmetyków różnią się wszystkim.
Zaczynając od naturalnego, bezkompromisowego, roślinnego składu,
poprzez nietypowe roślinne konsystencje, krótki termin przydatności,
naturalny kolor, niczym nie polepszany zapach, na działaniu kończąc.

 

Powtórzymy raz jeszcze – nasze produkty od kosmetyków, które znasz różnią się wszystkim. Używamy łagodnych saponin pochodzenia roślinnego. Nasze szampony pienią się dzięki cukrowi kokosowemu, mydlnicy i orzechom piorącym. Nasze kremy i koktajle do skóry emulgowane są glonami, żywicami, włóknami i roślinnymi woskami. Konserwujemy w większości peptydami fermentacji. Używamy wysokiej jakości, wyłącznie nierafinowanych olejów i maseł z roślinnych pestek. Za zapach służy w większości naturalne połączenie esencjonalnych składników.

Nasze produkty posiadają kompletną dokumentację kosmetyku, posiadają badania dermatologiczne, są produkowane na zasadach zgodnych z GMP, są zarejestrowane w bazie CPNP oraz są poddawane kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach.

04. Skóra z natury idealna

Nasze produkty stymulują skórę do samodzielnego działania na Twoją korzyść.

Nasza skóra jest z natury idealna. Warunki, w których żyjemy dalece odbiegają od pierwotnych praw Matki Ziemi.

TRAWIASTE nie są po to, by uzależniać, ale po to by chronić Twoją skórę przed czynnikami zewnętrznego nienaturalnego świata, regenerować ją, odżywiać, oczyszczać i wzmacniać jej zdolności do samoobrony. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Większość produktów jest całkowicie wegańska.​ ​

TRAWIASTE nie tylko pielęgnują i wspomagają zdrowienie ciała, ale także podnoszą jego naturalne wibracje energetyczne. Pozwalają odblokować i uaktywnić zmysły uśpione w naszym naturalnym ciele.

Metoda produkcji jest opracowana w taki sposób żeby zachować jak największą wartość surowych, aktywnie działających składników.

Kiedy skóra sama pracuje i jest w stanie oddychać. Twoim zadaniem jest ją tylko prawidłowo odżywić, nawilżyć, oczyścić i pozbyć się martwego, niepotrzebnego naskórka. Zioła działają jak dyski z zapisem danych – przyjmujesz je na skórę, a one oddają Ci ten zapis i przypominają skórze i ciału jak prawidłowo pracować. Pomagają zaprowadzić harmonię i zdrowie.

Nie polecamy łączyć naszych produktów z innymi. Zioła mogą reagować substancjami syntetycznymi.

By zachować cenne właściwości...

05. Szklane opakowania

Wszystkie produkty TRAWIASTE - roślinne kompozycje z łona Matki Ziemi pakujemy w szkło.

Szklane opakowanie doskonale zabezpiecza cenną zawartość przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie nie wchodzi w reakcje z produktem i nie przepuszcza obcych substancji z otoczenia. Szkło jest surowcem całkowicie nieprzepuszczalnym dla wody, nie pochłania zapachów i smaków.

Dziękujemy za to, że jesteście, za wasze wsparcie, zaufanie
i szerzenie wieści o tym, że tworzymy dla Was!
Jakość jest dla nas najważniejszą wartością,
a inspiracje podszeptuje nam sama opiekuńcza i zasobna Natura.

trawiaste o nas