Strona główna » Pielęgnacja Zębów

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż Wszystko

Naturalna pasta do zębów z pąków sosny topoli i brzozy

49,00  brutto

Zdrowa pasta do zębów z ziela łąki

49,00  brutto

zdrowa pasta do zębów tło

WOLNE OD: SLS, SLES, SODY, WODOROTLENKÓW,

Vegańskie

- emulgowane nawilżającym ekstraktem z alg

- zakonserwowane ekstraktem z korzenia rzodkwi.

- pienią się dzięki ekstraktowi z kokosa, korzeniowi mydlnicy

- bogate w mocne wyciągi z ziół

Właściwa higiena jamy ustnej to przede wszystkim wybór odpowiednich kosmetyków. Zacznij od przetestowania naturalnych past do zębów, które w swoim składzie zawierają wyciągi z ziół, a pozbawione są fluoru oraz sody. W zamian oferują pyszny smak, mocne odświeżenie oraz perfekcyjne oczyszczenie.

W Trawiaste tworzymy skuteczne formuły pozwalające na kompleksową, bezpieczną pielęgnację. Potwierdzeniem jakości wyrobów jest nie tylko ich popularność wśród klientów, ale też pozytywne oceny wystawione przez komisję ekspertów. Naturalna pasta do zębów z pąków sosny topoli i brzozy otrzymała certyfikat Naturalne Polskie 2020.

Pasty do zębów bez fluoru

To, że pasta pozbawiona jest fluoru, sody i innych substancji powszechnie stosowanych w tego typu produktach, nie oznacza, że jest mniej skuteczna. Przeciwnie – skłaniamy się ku naturalnym substancjom, które od wieków cieszą się uznaniem i są traktowane jako bardzo wartościowe. To dary Matki Natury bogate w mikro- i makroelementy, za to całkowicie pozbawione SLS oraz SLES. Polecamy je szczególnie:

  • weganom – pasty nie zawierają żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego,
  • najbardziej wymagającym, którzy są świadomi jak ważna jest prawidłowa i świadoma pielęgnacja zębów i dziąseł.

Nasze produkty nie tylko właściwie oczyszczają zęby z osadów, zwalczają bakterie. Są nieocenionym wsparciem, jeżeli chodzi o kondycję błon śluzowych. Zawarte w nich substancje odkażają, wzmacniają dziąsła, koją podrażnienia. Będziesz zaskoczony tym, jak skutecznie niwelują brzydkie zapachy, a nawet wybielają zęby! Działają wielotorowo, dlatego wybór pasty do zębów bez fluoru od Trawiaste to strzał w dziesiątkę!

Naturalne pasty do zębów w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz dwie naturalne pasty do zębów. Są to produkty ze składnikami pozyskiwanymi z minerałów, ekstraktów roślinnych, za to pozbawione sody i fluoru. Mogą być bezpiecznie stosowane przez dorosłych i dzieci, również tych, którzy cierpią z powodu chorób dziąseł. Skuteczne działanie odświeżające, oczyszczające, a także zapobiegające próchnicy, stanom zapalnym i tworzeniu się kamienia to obietnica kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej. Odświeżająca formuła może być pozbawiona mięty. Sięgnij po któryś z naszych produktów – w zależności od swoich oczekiwań, potrzeb oraz preferencji. Do wyboru są:

  • zdrowa pasta do zębów z ziela łąki o ziołowo-goździkowym smaku,
  • naturalna pasta do zębów z pąków sosny topoli i brzozy.

Wypróbuj nowości lub wracaj do produktów, które są sprawdzone i polecane przez wielu naszych klientów! Zapraszamy na zakupy online w Trawiaste.