Strona główna » Dziecko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż Wszystko

Naturalny krem owocowy

167,00  brutto

Szampon naturalny Mirra-Kasztan

82,00  brutto

Zdrowa pasta do zębów z ziela łąki

49,00  brutto

Naturalne kosmetyki Trawiaste można stosować u dzieci od 3-ciego roku życia!

Najlepsze produkty do pielęgnacji dziecięcej skóry: pasta do zębów z ziela łąki, szampon Mirra - Kasztan oraz krem owocowy.

Trawiaste kosmetyki są:

  • wolne od: SLS, SLES, sody i wodorotlenków,
  • emulgowane nawilżającym ekstraktem z alg,
  • zakonserwowane ekstraktem z korzenia rzodkwi,
  • pienią się dzięki ekstraktowi z kokosa, korzeniowi mydlnicy,
  • wegańskie.

Każda mama i dobry producent kosmetyków naturalnych dla dzieci zdaje sobie sprawę, że najważniejsze są bezpieczeństwo i zdrowie maluszka. W celu zapewnienia noworodkowi komfortu i adekwatnych warunków do rozwoju, coraz więcej rodziców decyduje się na wysokiej jakości produkty do pielęgnacji. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się też kosmetyki dla dzieci oraz niemowląt, w szczególności te ze składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu mogą mieć pewność, że nie staną się one przyczyną przykrych w skutkach reakcji alergicznych oraz podrażnień.

Naturalne kosmetyki dla dzieci w sklepie trawiaste.eu

Kiedy chodzi o przypadku kosmetyki dla noworodków i niemowląt, nie może być mowy o pójściu na kompromis, który w efekcie doprowadziłby do kontaktu szkodliwych składników (w tym SLS i SLES) ze skórą dziecka. Musimy pamiętać, że najmłodsze dzieci mają też najbardziej delikatne włosy i skórę. Z tego powodu w trakcie ich codziennej pielęgnacji konieczne jest wykorzystywanie produktów o jak największej zawartości składników pochodzenia naturalnego. Kiedy więc priorytetem dla rodzica jest skuteczna pielęgnacja skóry dziecka, zdecydowanie się na ten a nie inny sposób jest wręcz oczywisty.

Dlaczego warto zdecydować się na organiczne kosmetyki dla dzieci?

Sklep Trawiaste oprócz produktów dla dorosłych oferuje też przemyślane kosmetyki dla dzieci do pielęgnacji. Co jednak z nieco starszymi dziećmi? Dla nich również znajdziecie odpowiednie produkty do skóry. W dalszym ciągu jednak nie można tu iść na ustępstwa. Z tego powodu składniki wykorzystane w naszych szamponach, kremach, pastach do zębów muszą być pochodzenia naturalnego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie tylko nie zaszkodzą skórze dziecka, ale wręcz wspomogą jej codzienny rozwój. Czy jednak naturalne kosmetyki przeznaczone dla dzieci mogą być wykorzystywane tylko do pielęgnacji małych szkrabów? Nic bardziej mylnego! Nie jest już niczym dziwnym, że wśród dorosłych mających problemy ze znalezieniem odpowiednich produktów dla siebie coraz częstsze jest wykorzystywanych kosmetyków dla dzieci. Powód tego jest prosty – pewność co do tego, że do ich produkcji nie zostały użyte szkodliwe składniki, wliczając w to niesławne już SLS i SLES.