SPECYFIKACJA PRODUKTÓW

Nasze produkty posiadają kompletną dokumentację kosmetyku, posiadają badania dermatologiczne, są produkowane na zasadach zgodnych z GMP, są zarejestrowane w bazie CPNP oraz są poddawane kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Skład jest w 100% wegański.

Od jakiegoś czasu jako emulgator służy nam ekstrakt a alg brunatnych, którego partie są bardzo różne i raz tworzą gęsty żel, a innym razem płyn. Receptura szamponów jest ta sama i nie zmienna. Produkty są zarejestrowana więc nie może być mowy o żadnych modyfikacjach, o gęstości decyduje partia ekstraktu z glonów. Kolor- każda partia ziół różni się okresem i miejscem zbiorów co wpływa na różny kolor wyciągu z roślin.

Poszczególne partie kremów mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic. Receptura jest nie zmienna.

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic, glonów. Dezodorant rozdziela się na dwie części, jest to zjawisko naturalne, produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic, glonów. Pasta jest serwowana w szklanych pojemnikach z pompką w myśl zero waste. Pod koniec opakowania występuje problem z zaciąganiem pasty. Wówczas należy odkręcić opakowanie, wyrzucić rurkę i nabierać produkt bezpośrednio z opakowania za pomocą łyżeczki/ szpatułki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować szklane opakowania i nie używać plastiku.

CZĘSTE PYTANIA

Płatność może zostać dokonana za pośrednictwem szybkich płatności Przelewy24, TPay, PayPal lub przelewem tradycyjnym.

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub InPost Paczkomaty.

Koszt wysyłki InPost Paczkomaty na terenie Polski po przedpłacie 16 zł.

Koszt wysyłki kurierem DPD na terenie Polski po przedpłacie 15 zł.

Czas dostawy wynosi od 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki za granicę po przedpłacie:

Kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Węgry.
Koszt wysyłki: 65 zł (do 3kg), 117 zł (do 10 kg), 132 zł (do 20 kg).

Kraje: Bułgaria, Finlandia, Francja, Liechtenstein, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.
Koszt wysyłki: 102 zł (do 3 kg), 125 zł (do 10 kg), 145 zł (do 20 kg).

Kraje: Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Serbia.
Koszt wysyłki: 140 zł (do 3 kg), 175 zł (do 10 kg), 196 zł (do 20 kg).

Nasze produkty tworzymy na świeżo – czas realizacji ok. 7 dni.

W przypadku płatników VAT istnieje możliwość wystawienia FV. Żądania wystawienia FV następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniej ikonki w trakcie wypełniania Formularza Zamówienia bądź przy Rejestracji.

Zamówienie może zostać zmienione lub anulowane do momentu jeżeli status tego zamówienia nie zmieni się na “W Realizacji”.

Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

E-mail: trawiaste.naturalnie@gmail.com

Reklamacje są rozpatrywane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.