SPECYFIKACJA PRODUKTÓW

Nasze produkty posiadają kompletną dokumentację kosmetyku, posiadają badania dermatologiczne, są produkowane na zasadach zgodnych z GMP, są zarejestrowane w bazie CPNP oraz są poddawane kontroli przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach. Skład jest w 100% wegański.

Od jakiegoś czasu jako emulgator służy nam ekstrakt a alg brunatnych, którego partie są bardzo różne i raz tworzą gęsty żel, a innym razem płyn. Receptura szamponów jest ta sama i nie zmienna. Produkty są zarejestrowana więc nie może być mowy o żadnych modyfikacjach, o gęstości decyduje partia ekstraktu z glonów. Kolor- każda partia ziół różni się okresem i miejscem zbiorów co wpływa na różny kolor wyciągu z roślin.

Poszczególne partie kremów mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic. Receptura jest nie zmienna.

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic, glonów. Dezodorant rozdziela się na dwie części, jest to zjawisko naturalne, produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.

Poszczególne partie mogą różnić się delikatnie kolorem, konsystencją i zapachem. Jest to podyktowane zmieniającą się przyrodą, miejscem i okresem zbioru roślin, żywic, glonów. Pasta jest serwowana w szklanych pojemnikach z pompką w myśl zero waste. Pod koniec opakowania występuje problem z zaciąganiem pasty. Wówczas należy odkręcić opakowanie, wyrzucić rurkę i nabierać produkt bezpośrednio z opakowania za pomocą łyżeczki/ szpatułki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zachować szklane opakowania i nie używać plastiku.

CZĘSTE PYTANIA

Płatność może zostać dokonana za pośrednictwem szybkich płatności Przelewy24, PayPal lub przelewem tradycyjnym oraz u kuriera (wybierając płatność za pobraniem).

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Koszt wysyłki kurierem DPD na terenie Polski:

  • płatność za pobraniem – 18 zł
  • przedpłata – 15 zł

Czas dostawy wynosi od 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki za granicę po przedpłacie:

Kraje: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Ukraina, Węgry.
Koszt wysyłki: 65 zł (do 3kg), 117 zł (do 10 kg), 132 zł (do 20 kg).

Kraje: Bułgaria, Finlandia, Francja, Liechtenstein, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Włochy.
Koszt wysyłki: 102 zł (do 3 kg), 125 zł (do 10 kg), 145 zł (do 20 kg).

Kraje: Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Serbia.
Koszt wysyłki: 140 zł (do 3 kg), 175 zł (do 10 kg), 196 zł (do 20 kg).

Nasze produkty tworzymy na świeżo – czas realizacji ok. 7 dni.

W przypadku płatników VAT istnieje możliwość wystawienia FV. Żądania wystawienia FV następuje poprzez zaznaczenie odpowiedniej ikonki w trakcie wypełniania Formularza Zamówienia bądź przy Rejestracji.

Zamówienie może zostać zmienione lub anulowane do momentu jeżeli status tego zamówienia nie zmieni się na “W Realizacji”.

Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

E-mail: trawiaste.naturalnie@gmail.com

Reklamacje są rozpatrywane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.