Strona główna » Kremy pod oczy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż Wszystko

Naturalny krem pod oczy

152,00  brutto

Wieloroślinne serum pod oczy

80,00  brutto

Wieloroślinne serum pod oczy czy ochronny, naturalny krem pod oczy?

Oferta naturalnych kosmetyków Trawiaste obejmuje dwa produkty dedykowane delikatnej i wrażliwej skórze pod oczami. Wyróżnić możemy naturalny krem pod oczy oraz wieloroślinne serum pod oczy. Porównamy oba pomagając Wam w podjęciu właściwej decyzji.

Naturalne serum pod oczy

Wieloroślinne serum pod oczy – jest lekkie, nie żel i nie krem. Jest to świeży kosmetyk, który dosłownie nasącza skórę wilgocią, czyniąc miękką i elastyczną. Efekt dogłębnego nawilżenia czujemy od razu. Skóra się odpręża i wygląda świetliście. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Serum jest dobre pod podkład, ale sprawdzi się również w nocy. Jego skład jest skondensowany, bogaty i mocno odżywczy, pomimo lekkiej konsystencji. Wystarczy maleńka kropelka serum pod oczy. Każdy kto zaaplikuje mówi WOW! Efekt świetlistej, nasączonej substancjami odżywczymi, wypoczętej skóry zachwyca.

Warto nadmiar naturalnego serum aplikować na usta. Nawet kropla nie warta jest zmarnowania.

Podsumowując, naturalne serum pod oczy działa przede wszystkim nawilżająco, mocno odżywczo, uelastycznia skórę i wzmacnia ją, czyniąc odporną na podrażnienia. Zapobiega powstawaniu zmarszczek jak i cieniom i opuchnięciom. Daje efekt rozświetlenia, delikatnie rozjaśnia. Naturalne serum daje takie ukojenie i nawilżenie skórze, że można się mocno uzależnić 😉

Serum pod oczy jednak nie ochroni wrażliwej skóry przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, słońce, mróz. Dlatego polecamy dodatkowo zaaplikować na skórę twarzy naturalny krem.

Naturalny krem pod oczy

Krem pod oczy jest to gęsty, mocno odżywczy, ochronny naturalny kosmetyk. Stworzony z najdelikatniejszych roślinnych, wosków jojoba i migdałowego. Wybitnie wydajny, zamknięty w fioletowe szkło, nie dopuszczające promieni słonecznych by chronić aktywne substancje. Jest to produkt, który przede wszystkim chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Po aplikacji kremu pod oczy nie musisz się obawiać że mróz czy wiatr spowodują pęknięcie naczynka.

Ideał dla każdego kto lubi tłuste konsystencje ale nie kiedy krem wędruje i wchodzi do oczu.

Krem pod oczy nie daje uczucia oleistości. Wnika w skórę i nie błyszczy się na jej powierzchni. Woski dają efekt matu, wypełniają ‘roweczki’ zmarszczek i zapobiegają ich pogłębianiu, odkształcaniu. Naturalny krem pod oczy pozostawia film na skórze, ale matowy.

Nic lepiej nie zabezpieczy Twojej skóry niż krem pod oczy. Przede wszystkim chroni w nocy przed odgnieceniami od poduszki, a w dzień przed czynnikami atmosferycznymi. Jeśli Twoja skóra jest odwodniona i podrażniona, wrażliwa, zaczerwieniona i alergiczna to krem pod oczy jest dla Ciebie odpowiednim kosmetykiem.

Efekt jaki daje naturalny krem: Świeżo, zdrowo wyglądająca, elastyczna i odporna skóra bez podrażnień i uczucia suchości. Warto kremem smarować również usta. Jego wydajność wam na to pozwoli 🙂 Zabezpieczymy przed powstawaniem zmarszczek wokół warg.

Porównanie naturalnego kremu pod oczy i serum wieloroślinnego:

Naturalne serum pod oczy jest lekkie, mocno nawilżające.

Krem pod oczy, gęsty ochronny.

Składy obu kosmetyków są stworzone tak by móc je stosować zamiennie lub łączyć. Serum pod oczy można aplikować pod ochronny krem naturalny.

Łączy je nawilżający kwiat malwy, roślinny botoks w postaci acmelli, czerwona żywica, dzika róża i spora dawka witaminy E. Oba kosmetyki są tworzone na świeżo. Są to aktywnie działające produkty wytwarzane ręcznie z wysokiej jakości składników. Wychodzą w partiach, wyłącznie na Twoje zamówienie.

Nasze kremy pod oczy są kosmetykami wegańskimi, bez cierpienia w tle.

Tworzymy dla Was, dla świadomych, poszukujących i wymagających odbiorców.

Trawiaste