Strona główna » DOBIERZ KREM » Skóra Dojrzała

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż Wszystko

Świadoma pielęgnacja skóry zaczyna się od wybrania ekologicznych kosmetyków. Nie tylko subtelnie i skutecznie troszczą się o Twoje potrzeby, ale też powstają w świadomej produkcji – mają starannie wyselekcjonowane składniki, połączone w odżywcze koktajle. Zamykamy je w eleganckich słoiczkach, które najlepiej eksponują oszałamiający kolor naturalnego kremu do cery dojrzałej. Jako neutralny surowiec, szkło w żaden sposób nie oddziałuje na kosmetyk, sprawiając, że przez długi czas zachowuje on swój zapach i dobroczynne właściwości.

Nasze naturalne kremy do skóry dojrzałej

Nasze naturalne kosmetyki do skóry dojrzałej powstają bez udziału konserwantów, wzmacniaczy i chemicznych dodatków. Nie są też testowane na zwierzętach, a bardzo często nie zawierają nawet dodatków pochodzenia zwierzęcego. Wegańskie produkty szybko znajdą uznanie kobiet, które w świadomy sposób troszczą się o swoje potrzeby, mając na uwadze dobro środowiska.

Z myślą o Twoich oczekiwaniach przygotowaliśmy bogatą gamę kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji całej twarzy i poszczególnych jej części. W Trawiaste czekają na Ciebie:

Składniki, które wykorzystujemy do tworzenia tych soczyście pachnących koktajli są w pełni naturalne i starannie wyselekcjonowane.

Składniki wegańskich kosmetyków

Ekstrakt z korzenia mydlnicy lekarskiej, z pąków sosny, z buraka, składniki aktywne – kasztany, mirra, wyciąg z mrożonych winogron i alg brunatnych, surowe oleje z owoców i orzechów, naturalny filtrat z korzenia rzodkwi czy ekstrakt z drożdży uznawanych za roślinny kolagen. To tylko niewielka część składników, które tworzą nasze naturalne kremy do cery dojrzałej.

Połączone w odpowiednich proporcjach, zachwycają pięknym zapachem oraz wysoką skutecznością. A jak działają kosmetyki Trawiasta? Celnie rozpoznają potrzeby Twojej skóry – spragnionej wody, zastrzyku energii, dogłębnego odżywienia. Dlatego sprawiają, że twarz:

  • wygląda na wypoczętą, a spojrzenie staje się świetliste,
  • jest doskonale chroniona przed zanieczyszczeniami, odporna na działanie zewnętrznych czynników,
  • staje się gładsza, dzięki zmniejszaniu widoczności zmarszczek,
  • jest pozbawiona opuchlizny, cieni – zwłaszcza pod oczami,
  • staje się odżywiona, pozbawiona nadmiaru sebum i toksyn.

Szukasz najlepszych naturalnych kremów do skóry dojrzałej? W Trawiaste mamy wegańskie produkty bazujące na ziołach, owocach, olejach i innych darach przyrody. Sięgnij po nie już teraz!