Trawiasty Blog

Co robić aby mieć piękną cerę?

piękna cera

Piękna, zdrowa cera.

Czego nie robić, a co robić przed snem , żeby mieć piękną cerę?

  • Ostatni posiłek najlepiej i najzdrowiej jeść na 4 h przed snem. W innym wypadku trawienie będzie się odbywało w nocy, obudzisz się zmęczona, a skóra zamiast promienna będzie opuchnięta, podobnie jak oczy. Objadanie się przed snem sprzyja workom pod oczami. Jeśli już musisz coś przekąsić, bo twój brzuch burczy i mocno się domaga to wybierz opcję zieleniny. Napełnij brzuch różnym rodzajem sałat polanych ulubionym zdrowym sosem i koniecznie posyp ziarnem siemienia lnianego, sprzymierzeńca Twojej cery. Podczas tych 4 h przed snem najlepiej racz się ziołowymi naparami lub czystą, żywą źródlaną wodą.
  • Przed snem najlepiej dotlenić komórki swojej skóry dzięki energicznemu spacerowi po lesie lub po łąkach. Natura pomoże wyciszyć myśli, kojące dźwięki poprawią Twoje samopoczucie co przełoży się na wygląd. Nie ma spięć w głowie , schodzą spięcia z Twarzy.
  • Nie oglądaj przed snem filmów i seriali przy których możesz się zestresować. Stres jest główną przyczyną niszczenia i starzenia skóry, zrelaksuj się w naturze zamiast wypełniać się wymyślonymi problemami obcych ludzi i przerabiać to w swoich snach.
  • Przebywanie przed snem w towarzystwie laptopa i telefonu przyspiesza starzenie! Czy wiesz, że promieniowanie niebieskie z monitorów ma zdolność penetracji i degradacji głębokich warstw skóry, w których dochodzi do produkcji kolagenu i elastyny? Kobiety boją się promieniowania słonecznego kiedy to właśnie promieniowanie niebieskie jest poważniejszym zagrożeniem związanym z naszym trybem życia. Promieniowanie niebieskie powoduje utratę jędrności i elastyczności skóry, może doprowadzić do poważnych i ciężkich do usunięcia przebarwień.
jaki dobrać krem?

Pielęgnacja dla pięknej i zdrowej cery

  • Umyj buzię! 😉 dokładne zmycie zanieczyszczeń ze skóry jest kluczowe w trosce o piękną cerę. Wybieraj w pełni naturalny skład swojego kosmetyku do mycia Twarzy. Unikaj substancji drażniących i silnych detergentów, unikaj też produktów z syntetycznymi PERFUM – mają miły zapach ale nie są naturalne i nie służą Twojej cerze. Produkt do mycia twarzy powinien delikatnie oczyszczać, odżywiać, nawilżać. Składniki dobrze kiedy wykazują działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. Gąbeczki są mało higieniczne, lubią się w nich gromadzić martwe komórki naskórka, a co za tym idzie rozwijać się bakterie niekoniecznie sprzyjające naszej urodzie.
    Najlepiej podczas mycia naturalnym żelem do twarzy od Trawiaste zastosować ulubiony masaż skóry, naturalne drobinki nie peelingujące, a masujące i pobudzające będą znakomitym wsparciem dla tego typu zabiegu pielęgnacyjnego. Masaże poprawiają jędrność, zapobiegają opadaniu owalu twarzy, rozluźniają spięcia, i pomagają modelować kontury twarzy.

Pielęgnacja dla pięknej i zdrowej cery

  • Trawiaste zalecają 1 raz w tygodniu stosowanie oczyszczania parą z ziół oraz 1 raz w tygodniu peelingowanie skóry. Po takich zabiegach skóra będzie oczyszczona, gładka i zdrowa, a jej wchłanialność substancji odżywczych z kremów znacząco podkręcona, a więc szybciej zauważymy efekty stosowania naturalnych, dobrych kosmetyków. Oba zabiegi najlepiej wykonywać właśnie na wieczór. Nasz peeling owocowy pozostawia film ze zmiękczającym skórę substancjami z owoców oraz nasion bu gu zhi , skóra rankiem budzi się wypoczęta i gładka.
  • Zaaplikuj ulubiony naturalny krem od Trawiaste. Pamiętaj aby aplikować go na mokrą skórę twarzy. Porcja ma być na tyle duża by skóra czerpała odżywienie ale na tyle mała by wszystko zdołało się wchłonąć. Krem ma wspierać naturalne funkcje skóry, a nie pracować za nią. Nadmiar kosmetyku pozostanie na poduszce, skóra ma ograniczoną wchłanialność 🙂 Staraj się wraz z używaniem zmniejszać porcję kremu. Tak by skóra była jedynie wspomagana substancjami odżywczymi. Zobaczysz jak wielkie to ma znaczenie dla poprawy wyglądu Twojej cery! Mniej znaczy lepiej! Nasze kosmetyki są naprawdę wydajne i silne w działaniu. Wystarczy odrobina.

Powiązane wpisy