Trawiasty Blog

Jak pielęgnować skórę twarzy?

Jak pielęgnować skórę twarzy

Wygląd skóry i cery

Jak pielęgnować skórę twarzy?

Kobiety przyglądają się sobie bardzo wnikliwie zostając sam na sam z lustrem. Pozostają długo bez uśmiechu i oceniają jak zmienia je mijający czas, jak zmieniają je emocje. Zadając kobiecie pytanie czy chciałaby wyglądać jak ktoś inny, po mocnym zastanowieniu się, większość z nich odpowie… że NIE! Ale najczęściej nie są w pełni zadowolone ze swojego wyglądu.

Więc jak byś chciała wyglądać? I właśnie tu odsłania się najczystsza prawda… to wcale nie chodzi o to, by naciągnąć tu a wypełnić tam… Chodzi o to, że my kobiety pragniemy wyglądać jak my, ale w najlepszej możliwej formie. W najlepszym co oznacza najzdrowszym wydaniu! Chcemy wyglądać jak córki swoich rodziców, z całą tą zagmatwaną historią życia i wielkimi emocjami w tle, nie chcemy tego wymazywać! Chcemy być sobą i kochamy być sobą ale…!

Dlaczego moja skóra nie jest jędrna, promienna i nie świece zdrowym blaskiem?

Chcę właśnie tego! Najlepszej wersji samej siebie, tej samej twarzy, ale w świetlistym wydaniu, permanentnie! Tego samego ciała z bliznami i pieprzykami w tajemniczych miejscach, ale w wersji najjędrniejszej, soczystej, i promiennej!

Pełna witamin pielęgnacja skóry twarzy i ciała

Jesień to wspaniały czas obfitości zbiorów. Warto ją wykorzystać i zadbać o zapasy zdrowej żywności pełnej witamin. To co pomoże uczynić na Twojej skórze upragniony efekt jest proste. To dbanie o siebie, to miłość do siebie w płynących z nas i pociągających za sobą emocjach.

Czym się karmisz? Wybierasz te wysokie wibracje czy niskie? Pokarm również w wersji materialnej, miłość jest w każdej łyżce wkładanego do ust pożywienia. To miłość przejawiająca się w wyszukiwaniu najlepszej jakości, czytaniu składów, wyborze świeżych witamin. Bo to właśnie świeże i witaminowe pokarmy, oraz unikanie tych co wyczerpują z energii, mają tak ogromny wpływ na to jak wyglądamy, zarówno w kosmetyce jak i pożywieniu.

Jeśli potrzebujesz motywującego skrótu z upiększających jesiennych nawyków to oto one!

Plan pielęgnacji skóry twarzy:

  1. Dbaj o swoje emocje, niech ciągnie Cię w górę!
  2. Każdego dnia wypij choć 1 szklankę owocowo-warzywnego koktajlu i jedną szklankę świeżo wyciskanego soku. Postaraj się w ciągu dnia dostarczyć sobie dawki witamin w postaci talerza ulubionych owoców i zjeść talerz sałatki/ surówki. To one w ogromnym stopniu wpływają na jakość Twojej skóry, jej wygląd, koloryt i sprężystość. To one sprawiają że na twarzy pojawi się blask i to tak szybko! Osoby które w swojej diecie mają duże dawki świeżych witamin mają zupełnie inną jakość skóry, inną gęstość, zapach i koloryt! To podstawa by pięknieć, witaminy, świeże, dużo!
  3. Każdego dnia zjedz choć łyżkę kiszonki dla zdrowych jelit.
  4. wyeliminuj zupełnie pokarmy wyczerpujące z energii, przetworzoną żywność, białe pieczywo, smażone.
  5. Każdego dnia wypij na początek choć 5 szklanek żywej wody.
  6. Stosuj peeling 1 raz w tygodniu.
  7. Stosuj wyłącznie prawdziwie naturalne składem kosmetyki np. Trawiaste 😉 tu masz gwarancję w pełni naturalnego składu.

Pielęgnacja twarzy to wiedza i sztuka.

To poświęcony czas. To zmiana nawyków. To wybór odpowiednich kosmetyków. To eliminacje ale i nowe odkrycia kulinarne. To całkiem ekscytujące, że z każdym dniem dbania o siebie, oczekujesz rezultatów za kilka dni… i one się pojawiają! Na twarzy naprawdę szybko! Na skórze ciała, cóż trzeba czasu. Tylko nie poprzestawaj na tym, nie poddawaj się. Spróbuj na początek stosować się tylko do tych 7 punktów i nie rezygnuj z nich. To jest taka podstawa. To wszystko tylko po to byś czuła się jak rozkwitający na wiosnę kwiat. I tak! Można rozkwitnąć zimą! 😉 Spróbuj, na dobry początek, uśmiechnij się szczerze do swojego odbicia i zobacz jak sam uśmiech sprawia, że natychmiast stajesz się piękniejsza!

Zatroszcz się o siebie z prawdziwie naturalnymi kosmetykami od Trawiaste. Przejdź do sklepu. 

Powiązane wpisy