Trawiasty Blog

Sztuka piękna z roślinnymi kosmetykami

roślinne kosmetyki to sztuka piękna

Roślinne kosmetyki Trawiaste

Wybór i stosowanie kosmetyków to sztuka. Sztuka, która służy wydobyciu piękna z samej siebie. Rytuał kosmetyczny, który pogłębia w Tobie poczucie kobiecości. Dbanie o siebie, o swoją skórę samo w sobie sprawia, że czujesz się zadbana, a to poczucie zmienia się w realny obraz. Dobór roślinnych kosmetyków z drogocennym składem, układanie kolejności ich stosowania. Testy, próby, błędy by dotrzeć do najlepszej dla Ciebie drogi, do wydobycia piękna i blasku. Chcemy wyglądać zdrowo, promiennie, zabezpieczać skórę przed czynnikami zewnętrznymi, konserwować by jak najdłużej zachować młody wygląd.

Poranek kiedy mamy czas dla siebie to czysta magia, która działa. Pakowanie siebie jak czekoladki- wybór bielizny, sukienki, butów i czas by spojrzeć w swoje własne odbicie. By móc troszczyć się o siebie i wydobyć, podkreślić wszystkie swoje atuty. Nie wolno się skupiać na poszukiwaniu niedoskonałości. Skup się na odczuwaniu wdzięczności za piękno, które w sobie nosisz. Za wszystkie swoje małe skarby- to poczucie da efekt najlepszego makijażu. Kiedy nie znajdziemy rano czasu dla siebie to tak jakbyśmy obdarły się z tego… pozostając w poczuciu zaniedbania.

Piękno roślinnych kosmetyków

Roślinne kosmetyki Trawiaste, szklane buteleczki i słoiczki bogate w aktywnie działające substancje naturalne. Nietypowe kolory, nietypowe konsystencje, wymagający sposób przechowywania (pomadka z buraka w kieszeni ;)). Przechowujecie je z troską, w swoich pięknych szafkach, tak by chronić przed promieniami słońca i ciepłem.

Zupełnie wyjątkowe, świeże, roślinne kosmetyki. Tyle czasu poświęconego na zdobywanie wiedzy, czytanie składów i wybór najlepszego. Aplikowane na mokrą skórę twarzy, czuć jak pracują, skóra chłonie i jest stymulowania do pracy na korzyść Twojej urody. Jesteście niczym leśni alchemicy, a zawartość buteleczek i słoiczków to Wasze zdobycze i skarby. Świeże kosmetyki skrywające mocne esencje ze wszelkiej roślinności, w tym żywic i pąków, które kumulują substancje odżywcze. Większość ma po prostu kosmetyki, ale Wy wybieracie Trawiaste roślinne kosmetyki. Wiecie, że za tym kryje się ogrom zdobytej wiedzy i dokonanie Waszym zdaniem najsłuszniejszego wyboru, w świadomości bycia zdrową. Bo nie tylko o efekt zdrowia chodzi ale również w nim bycie, o świadome wybory, które substancje chcemy wpuścić do krwiobiegu, a których unikać.

Gdzie szukać roślinnych kosmetyków?

Na roślinne kosmetyki Trawiaste wcale nie tak łatwo trafić. Trzeba poświęcić mnóstwo czasu na przeglądanie i zapoznawanie się z Polskimi markami kosmetyków naturalnych, usłyszeć od przyjaciółki lub przyciągać i po prostu trafić ,BAM! Produkcja mocno ograniczona możliwościami pracy rąk. Dlatego nasze kosmetyki tworzone są w partiach, na świeżo, w większości na zamówienie. Nie dostępne w dużych sieciach drogerii, za to w małych pięknych sklepach. Prowadzonych przez wyjątkowe osoby, dla których praca i możliwość doradzania Wam to pasja i miłość. Tyle informacji do przyswojenia!

Dobór kosmetyków roślinnych

Wybierając roślinne kosmetyki Trawiaste możecie mieć pewność co do maksymalnie możliwego zachowania czystości składu. Nasze kosmetyki są konserwowane bakteriami roślinnych fermentacji, emulgowane ekstraktami z wodorostów. Pełne roślinnych, aktywnych ekstraktów, wzmacniających i chroniących żywic drzew. Wasza, skóra to przecież czuje, od pierwszej aplikacji. Trafić więc na Trawiaste, doszukać, wyczytać, zdobyć wiedzę i wybrać odpowiednie dla siebie kosmetyki to nie prosta sprawa. Dobór specyfików, testy i umiejętność określenia potrzeb swojej skóry, następnie skomponowanie swojego rytuału to już w pełni Twoje zadanie. Na efekt wyrażenia Twojego piękna, blasku i zdrowia wpływa więc Twoje poświęcenie czasu, Twoja praca, w trosce i miłości do samej siebie. Czysta magia z użyciem kosmetyków z roślin! I to wszystko w Twojej łazience 😉 Trawiaste – esencje łąk i lasów zamknięte w szkło.

Powiązane wpisy