Trawiasty Blog

Świeże kosmetyki z dobrym składem

świeże kosmetyki z dobrym składem

Świeże kosmetyki od Trawiaste – filmik

Trawiaste wyrażają sposób na życie, na jego postrzeganie i marzenie o życiu w radości, pięknu i zdrowiu, do którego realizacji dążymy. Trawiaste to wizja pięknego tworzącego się świata, w którym dbamy o siebie, ale rozsądnie, w zaufaniu do Matki Natury.

W hołdzie Naturze,

dla piękna w Zdrowiu.

Tworzymy świeże kosmetyki o dobrym, naturalnym składzie.

Raw cosmetics – świeże kosmetyki od Trawiaste

W miłości i akceptacji do siebie, w trosce o Planetę. W świecie, w którym każdy wie, że jego wybory kształtują rzeczywistość.  Nawet wybór dotyczący tego w co opakowany jest szampon i czy rozkłada się nie szkodząc naturze. Stworzyliśmy świeże kosmetyki naturalne, które opakowane są w szkło.

Trawiaste to nie piękne słowa, a aktywne działania. Zarówno w składach kosmetyków jak i we wszystkim co na zewnątrz, w naszym życiu i w wyborach.

Nasze kosmetyki są tworzone na świeżo, wyłącznie na Twoje zamówienie. Wytwarzamy w co tygodniowych partiach i wysyłamy w środy lub czwartki.

Zamykamy w słoikach najlepsze esencje z łąk i lasów tak by nie tracić ich aktywnych właściwości. Podkręcamy ich aktywność dzięki bakteriom fermentacji roślin, które stanowią również naturalną ochronę przed rozwojem nie pożądanych bakterii i zakażeniem mikrobiologicznym.

Świeże kremy do twarzy

Trawiaste słyną z surowych i świeżych kremów do twarzy, one właśnie lądują w Waszych koszykach jako priorytetowy produkt.

Nasze kremy są zupełnie wyjątkowe łączą mocne wyciągi z wszelkiej roślinności, głównie z polskich łąk z różnymi rodzajami żywic drzew, które to wzmacniają odporność skóry na podrażnienia. Pozostawiają tak jakby drugą skórę, która chroni przed dostawaniem się zanieczyszczeniom z zewnątrz.

Nasze słoiki to: połączenia kwiatów, nasion, pestek, ziela, kłączy, żywic i kumulujących energię roślin- pąków.

Mają mocno ograniczoną datę przydatności, ale to właśnie jest świadectwem ich aktywnego działania. Kremy tak jak jedzenie najlepsze są na świeżo. Świeżość wyraża aktywne działanie, prawdziwy pokarm dla skóry. To tak jak ze świeżymi owocami porównanymi do przetworzonego jedzenia.

Skład świeżych kosmetyków

Wyróżnia nas również prawdziwie bezkompromisowy świeży i naturalny skład. W słoiczkach Trawiaste znajdziecie wyłącznie najlepsze, wyjątkowe substancje pochodzenia naturalnego. Nie obojętne są również proporcje, nad którymi prace trwały kilka lat.

Pielęgnacja z Trawiaste to rytuały z udziałem wyjątkowych roślin, żywic, korzeni i pąków drzew. Świadoma kosmetyka, która pozwala z czystym sercem stwierdzić, że dbam o siebie tak mocno jak tylko wiedza mi na to pozwala. Ciało to przecież świątynia, która pozwala doświadczać. Zaniedbując swoje zdrowie pozbawiamy się energii życia. Dbając o siebie pozwalamy wybrzmieć pięknu, które w każdym z nas drzemie.

Świeże kosmetyki, Piękno to Zdrowie!

Powiązane wpisy