Trawiasty Blog

Kremy naturalne do twarzy

Baner - Kremy naturalne do twarzy

Kremy naturalne do twarzy

Kremy naturalne do twarzy najpierw pobudzają zmysł węchu. Wpływa on na Twoje samopoczucie, Twój nastrój, dostarcza informacje, w którym kierunku się wybieramy. Zapachy mogą pobudzać, dodawać energii, relaksować, łagodzić. Naturalne etery po chwili znikają. Nie snują się pod Twoim nosem zbyt długo. Zanurzasz twarz w zimnej, rześkiej wodzie. Następnie czujesz konsystencję, chłodny kosmetyk na Twoim policzku, jego miękkość i wilgotność. Wszystkie naturalne, aktywne substancje kremu naturalnego do twarzy wchłaniają się w żądną odżywienia skórę. Możesz odczuć mrowienie, delikatne chwilowe szczypanie lub w zależności, który zestaw roślinnych esencji wybierzesz- ukojenie.

Wybierz dla siebie idealny krem naturalny do twarzy

Masz do wyboru bogatą gamę produktów – Dobierz krem – To Ty decydujesz czego potrzebuje Twoja skóra. Dobieraj krem naturalny do twarzy nie doszukując się wad, a potrzeb. Każda skóra wymaga też innej ilości kremu. Aplikujemy odrobinkę, dokładnie tyle ile skóra jest w stanie wchłonąć. Jeśli produkt jest widoczny na Twojej skórze to znak, że zaaplikowałaś/eś go zbyt wiele. Kremowanie to stymulacja. To skóra musi pracować, a nie krem na niej. Esencje roślinne w kremach naturalnych do twarzy mają pobudzać do włączenia żądanych procesów. Dostarczając skórze twarzy porcji naturalnego kremu- to tak jakbyś włożyła dysk z zapisem informacji. Twoja skóra dostaje dokładne instrukcję jak pracować, żeby zachować równowagę, zdrowy promienny wygląd, zyskać odporność, utrzymać odpowiedni poziom wilgotności i sebum.

Kremy naturalne do twarzy to świadoma pielęgnacja skóry

Dbajmy o siebie mądrze. Syntetyczne substancje pracują za skórę, która staje się rozleniwiona, zagubiona, rozregulowana. Utrzymuj kondycję swojej skóry na najwyższych obrotach. Świadomie odżywiaj aktywnymi roślinnymi esencjami, nie idź na kompromisy. Jeśli nie rozumiesz nazw INCI dopytuj, sprawdzaj, szukaj informacji. Nie daj się nabrać na substancje POCHODZENIA naturalnego. Po co syntetyczny perfum w składzie Twojego kremu? Stymuluj, dotleniaj aktywnością i kontaktem ze świeżym powietrzem, pij naturalną wodę i rób co możesz żeby unikać stresu. Pamiętaj, że Trawiaste zostały stworzone dla Ciebie. Zaspokoimy Twoje potrzeby i wysoko postawioną poprzeczkę względem naturalnej pielęgnacji skóry. Nasze naturalne kremy do twarzy stworzone zostały dla najbardziej wymagających. www.trawiaste.eu

Powiązane wpisy