Trawiasty Blog

Naturalna Pasta do zębów z Ziela Łąki

szklana buteleczka naturalna pasta do zębów

Naturalna pasta do zębów o dobrym i bezpiecznym składzie.

Duża część z Was trafia na Trawiaste w poszukiwaniu roślinnej, zdrowej, naturalnej pasty do zębów. Nasza pasta to najlepszy kosmetyk dla najbardziej wymagających i kto raz spróbował, dobrze o tym wie. Wolna od sody, sls, sles, PEG-ów, parabenów, fluoru i niezrozumiałych z nazwy substancji chemicznych. Wegańska pasta do zębów o bezkompromisowym, dobrym składzie, spełniającym wymagania Wasze – najbardziej wymagających odbiorców.

Dlaczego tak ważna jest naturalna pasta do zębów?

Wybierając pastę do zębów pamiętajmy, że jama ustna stanowi świetną drogę wchłaniającą substancje odżywcze lub szkodliwe. Jak to się dzieje? Jama ustna jest silnie unaczyniona, a dobry przepływ krwi nie limituje wchłaniana substancji tą drogą. Po przejściu przez membranę śluzówki z nabłonka trafiają do żyły szyjnej. Substancje wchłaniamy przez błony śluzowe znajdującej się pod językiem, z miejsca pomiędzy policzkami a dziąsłami, z wewnętrznej strony policzków, gardła. Dlatego zaczytujmy się w skład tego co wkładamy do ust 🙂 Nasi klienci oczywiście to wiedzą, stąd ich świadomy wybór – zdrowa pasta do zębów od Trawiaste.

To co najważniejsze – jak działa zdrowa pasta do zębów?

Naturalna pasta do zębów z ziela łąki daje efekt przyjemnego odświeżenia, wspaniale oczyszcza zęby oraz dba o właściwą higienę jamy ustnej. Często, kiedy mamy okazję do bezpośredniego kontaktu z Wami słyszymy po spróbowaniu ‘wow!’. Zapakowana w szklaną butelkę, pasta stanowi koktajl ze wzmacniających i ściągających dziąsła ziół z polskiej łąki: rdestu wężownika, liści orzecha, kory dębu, korzeń pięciornika, rzepiku i owoców jarzębiny. Rośliny te mają również działanie zapobiegające powstawaniu próchnicy. Ziołowa mocna esencja łączy się z bogatą dawką minerałów stanowiących źródło mikroelementów. Ich drobinki usuwają resztki pożywienia i płytkę nazębną. W związku z tym zapobiega rozwojowi próchnicy oraz tworzeniu się kamienia. Nasza zdrowa pasta do zębów ma w składzie diatomit wspomagający wchłanianie tych minerałów. Substancja jest emulgowana nawilżającym ekstraktem z alg. Poliglukozyd kwasów kokosa i korzeń mydlnicy stanowią naturalny środek myjący, pieniący. Naturalnym konserwantem jest ekstrakt z korzenia rzodkwi działający antyseptycznie i nawilżająco.

 

grafika naturalnej pasty do zębów roślinna pasta
pasta z ziela łąki naturalna i zdrowa pasta do zębów

Naturalna pasta do zębów dla najbardziej wymagających

Nasza zdrowa i naturalna pasta do zębów nie zawiera przede wszystkim mentolu i fluoru. Dlatego jest dobra również dla dzieci od 3-go roku życia i osób wrażliwych na tą substancję. Jednak jest mocno doprawiona odświeżającym goździkiem oraz igliwiem świerka. Wszystko to naturalnie, bez użycia niezrozumiałych dla większości substancji chemicznych. Czysta składem, konkretna dawka substancji odżywczych dla Twoich zdrowych i mocnych dziąseł oraz zębów. Dla najbardziej wymagających zdrowego, naturalnego i bezpiecznego składu.

Zapraszamy po naszą naturalną pastę do zębów na www.trawiaste.eu . Już niebawem pojawi się nowy rodzaj pasty! 🙂 Naturalna pasta z pąków brzozy, topoli i świerku.

 

Powiązane wpisy