Trawiasty Blog

Świeże kosmetyki dla Czarującej Kobiety

baner kosmetyków naturalnych od trawiaste

CZARUJĄCA KOBIETA. Przemyj Twarz w czystej wodzie z jeziora. W wyciągu z wielu roślin, minerałów i nawilżających glonów. Zanurz twarz, poczuj ukojenie. Chłód wody i delikatne fale ściągają z niej zmęczenie i spięcia, które nagromadziły się w trakcie dnia. Receptury naszych naturalnych kosmetyków są inspirowane naturą.

Poczekaj, aż woda się uspokoi. Teraz przeglądaj się swojemu odbiciu w czystej tafli. Jesteś piękna! Mama Natura zadbała o to, żeby pokazać Ci Twoje doskonałe odbicie właśnie w tafli wody. Taka jesteś, z Natury idealna i nie powtarzalna. Tafla wody nie pokaże Ci żadnej niedoskonałości i zmarszczki. Dokładnie tak jak wszyscy wokół, którzy też ich nie widzą. Jedyne co zauważamy to energia, którą emanujesz. Pewność siebie, radość, zachłanność do doświadczania pięknych chwil życia.

Kobieta musi czuć się piękna, żeby móc tym emanować. Nie dopuszczać do zaniedbania. Tym ‘czarem’ można się posługiwać tylko czując ten stan wewnętrznie ‘od brzucha’. Codzienne świadome rytuały pielęgnacyjne, ruch tak ważny dla ciała, zdrowe, pełnowartościowe odżywianiem naturalna pielęgnacja, kosmetyki i czas poświęcony na siebie, na strojenie, podkreślanie urody. Świadome dbanie o siebie, pomaga nam posługiwać się tym czarem. Jeśli poczujesz swoją moc ‘ od wewnątrz’ z zewnątrz będzie widać blask, energię, błysk w oku, KOBIETĘ. Bądź kobietą czarującą 

Troszcz się o siebie zdrowo, dokonując rozsądnych wyborów. Wybieraj czyste naturalne kosmetyki. Esencję Natury w buteleczkach od Trawiaste.

Nasze naturalne kosmetyki są skierowane dla najbardziej wymagających czystego składu.

Powiązane wpisy