Trawiasty Blog

Rytuały pielęgnacyjne naturalnymi kosmetykami od Trawiaste

Rytuały pielęgnacyjne naturalnymi kosmetykami od Trawiaste

Rytuały pielęgnacyjne naturalnymi kosmetykami Trawiaste naszych Klientów.

Teraz druga strona: jak Trawiaste widzą Was? My dostarczamy Wam produkty, ale to w Waszych dłoniach stają się gotowe do działania. Wy czynicie magię pielęgnacyjnego rytuału.

Czytacie, szukacie informacji i dobieracie swoje wyjątkowe produkty kosmetyczne. W swoich pięknych łazienkach tworzycie wyjątkowy klimat. Ustawiacie wybrane specyfiki w wyjątkowym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Sięgacie po odpowiednie buteleczki skrywające mocno skoncentrowane esencje ze wszelkiej roślinności i przechodzicie do rytuałów. Tylko Ty wiesz do czego służą te nietypowe szklane buteleczki skrywające nietypowe substancje. Twoja wiedza i poszukiwanie zgromadziły cały zestaw niezwykłych naturalnych produktów i masz już dokładny plan jak z nimi działać.

Pierwszy krok – pielęgnacja naturalnym żelem do mycia twarzy

Twój wzrok kieruje się najpierw na zakorkowaną buteleczkę z niebieskim gęstym płynem. Otwierasz korek, a produkt swoim zapachem natychmiast działa na twoje zmysły odświeżając i tonizując, niweluje zmęczenie. Jego zapach to podwójny ekstrakt z rozmarynu bogaty w dobre dla Twojej skóry antyoksydanty. Brak w nim jakiejkolwiek syntetycznej substancji zapachowej “parfum”. Jedno energiczne wstrząśnięcie i na dłoń wypada odpowiednia kropla produktu. Jest bardzo wydajny więc wystarczy jedna. Wmasowujesz w skórę niebieski płyn, który delikatnie pieni i bieli się na Twojej skórze. Decydujesz o sile pobudzającego masażu drobinkami maku, które łagodniej niż szczotka i bardziej higienicznie niż gąbka domyją wszelkie zakamarki. Naturalny żel do mycia twarzy pomaga oczyścić i zwęzić pory skóry. Nie daje natomiast uczucia ściągniętej skóry, odżywia, tonizuje ją i nawilża. Spłukujesz chłodną pobudzającą wodą.

Drugi krok rytuału – enzymatyczny peeling – maseczka naturalna

Następnie sięgasz po słoik z ciemnego szkła, uchylasz wieczko, a we wnętrzu kryje się czerwona gęsta substancja. Aplikujesz odrobinę na wilgotną skórę by substancje odżywcze mogły zacząć działać. Twoja skóra jest pokryta czerwoną maską. Teraz zajmiesz się przygotowaniem kąpieli, a maska przez 15 min będzie działać na Twojej skórze, pobudzając ją i wzmacniając witaminami z surowych owoców berberysu, dostarczając, roślinnego kolagenu, nawilżając dzięki kwiatom ślazowym i złuszczając martwy naskórek dzięki enzymom z dyni. Do Twojej pięknej wanny leje się ciepła przyjemna woda. Wzbogacasz ją najlepszymi olejkami eterycznymi z herbisklepu 😉 Kontynuujesz rytuał pielęgnacji posługując się konkretnie wybranymi pod Twoje potrzeby ”eliksirami” ze szklanych butli.

naturalny żel do mycia twarzy z makiem

Odżywienie, nawilżenie i pielęgnacja jako kolejny krok naturalnej pielęgnacji Twoich włosów

Sięgasz po ciemną substancję w szklanej butelce. Jej kolor i konsystencja są nietypowe. Macie wiedzę, że naturalny szampon ma nie tylko myć włosy ale i je nawilżać, oczyszczać mieszki i wzmacniać cebulki. Każdy ma inne działanie ale Ty wybierasz dziś ten z żywica mirrą i kasztanami, bo zależy Ci na zyskaniu miękkich w dotyku i mocno nawilżonych włosów. Dawka specyfiku ma znaczenie więc aplikujesz dokładnie porcję równą orzechowi włoskiemu i myjesz dokładnie swoje włosy. Szampon przy pierwszej aplikacji się nie pieni, a myje dzięki wyłącznie roślinnym substancjom bogatym w naturalne saponiny. To element roślinnej magii. Spłukujesz i aplikujesz drugą porcję = orzechowi włoskiemu. Myjesz i tym razem szampon lekko się spienił, trzymasz na głowie , bo wiesz, że właśnie teraz Twoje włosy chłoną właściwości odżywcze i nasączają się wilgocią. Spłukujesz głowę chłodną wodą bo wiesz, że to dobre dla Twoich włosów by łuskę zamknąć.

Kierujesz wzrok na zieloną buteleczkę, naturalną odżywkę do włosów z kwiatem nagietka. Dokładnie dwie dozy wgniecione w zupełnie mokre końcówki włosów. Teraz z każdym ruchem Twojej głowy będzie się za Tobą niósł zapach świeżych kwiatów. Nawilżenie, ochrona kosmków i pachnąca kwieciem fryzura. Dziś chcesz uzyskać efekt letnich fal więc ugniatasz je do całkowitego wyschnięcia.

pasta z pąków-5978

Czwarty rytuał, dla ząbków i dziąseł – naturalna pasta

Odkręcasz szklany słoik z ciemnego szkła i intensywny zapach naturalnej pasty do zębów rozchodzi się po całej łazience. Wybrałaś wyjątkowy produkt skrywający bukiet z roślinności polskich łąk połączony z minerałami, mocno doprawiony goździkiem. Czujesz jak pasta się delikatnie pieni dzięki korzeniowi mydlnicy i poliglukozydom z kokosa. W smaku słodkawa, intensywnie ziołowa, ściąga dziąsła i odkaża wszelkie zakamarki, daje mocne odświeżenie. Zęby błyszczą wypolerowane. Na tym ci zależało, ale i na prawdziwie bezkompromisowym składzie. Masz dużą wiedzę. Polecisz ją z pewnością ukochanej osobie. Doradzisz wszystkim których lubisz.

Dopełnienie rytuału – pielęgnacja skóry twarzy naturalnym kremem

Następnie otwieracie wieczko naturalnego kremu z mirrą, wiśnią i przewrotnikiem, a zapach łąk, kwiatów i lasów wypełnia całe pomieszczenie. Mokra skóra, rześka po chłodnej wodzie. Maleńka porcja kremu, tak bo jest cenny ale i mocny w działaniu. Wystarczy odrobinka, każdy doświadczony o tym wie. Skóra musi oddychać, a krem ma stymulować, pobudzać do regeneracji.

Wasze świadome rytuały, naszymi naturalnymi kosmetykami

Masz dużą wiedzę na temat roślinnych specyfików. Być może nie znasz się na pojedynczych ziołach, ale używasz już gotowych produktów specjalnego przeznaczenia. Tylko Ty wiesz do czego służą te buteleczki i ich dziwne w konsystencji i wyglądzie substancje. Wiesz jak się nimi posługiwać, jak łączyć, a których połączeń unikać. Ty wiesz, który z nich daje jaki efekt. Testujesz je na swojej skórze i porównujesz. Doradzasz najbliższym by również oni mogli czynić swoje rytuały pielęgnacyjne.

tło naturalnego kremu do twarzy z mirrą i wiśnią

Piękni zdrowi, kochani i świetliści ludzie, teraz dzielcie się wiedzą i/lub obdarujcie najbliższych tym co już wiecie lub macie sprawdzone, że jest dla ich piękna i zdrowia najlepsze. By czuli się wyjątkowi, piękni, kochani, by rozkwitali w zdrowiu. W hołdzie naturze dla piękna w zdrowiu. Trawiaste

Powiązane wpisy